सांगीतिक चलचित्र कलाकर्मी संघ गठन

सांगीतिक चलचित्र कलाकर्मी संघ गठन

0
Pacharauta

पवन शाह
लहान / सांगीतिक चलचित्र कलाकर्मी संघ नेपाल को २ न प्रदेश लहान सिरहा मा समिति गठन सम्पन्न भएको छ ।

अध्यक्षमा चलचित्र निर्देशक प्रदिप रसाइली , उपाध्यक्षमा बरिस्ठ म्युजिक इंजीनियर तथा लहान डिजिटल रेकर्डिङ् स्टुडियो प्रमुख राजिव शाह , सचिबमा गीतकार सुरज झा सुमन, सह सचिबमा पुजा ठाकुर नायिका,
कोषाध्यक्षमा राजाराम शाह नायक र सदस्यहरुमा संजिप महरा, रामदेव चौधरी, सुनिता कुमारी दनुवार , दिलिप कुमार मगर, दिशंत बुढाथोकी, श्याम कुमार सिंह, चन्द्रनारायण सिंह दनुवार, दिवाकर मण्डल, अर्जुन पासमान, ककुलती महरा गरि १५ जना को समिति गठन गरियो साथै सलाहकारमा बरिष्ट सलाहकार साहित्यकार अर्जुन प्रसाद गुप्ता दर्दिला, बिरेन्द्र झा, चर्चित गायक रुद्रसेन बिश्वकर्मा, गीतकार सगर बिर कडारि , पत्रकार निखिल राउत , बरिष्ट क्यामेरा मन गजेन्द्र गज्जु साथै निर्माता रामविलाश शाह सहित ७ जना को सलाहकार समिति समेत गठन गरिएको हो ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.